Умови Повернення Товару

Умови обміну та повернення товару.

Клієнти інтернет-магазину StekloTochka.com.ua можуть повернути або обміняти товари належної якості відповідно до Закону " Про захист прав споживачів». Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 календарних днів з дня покупки, за умови збереження товарного вигляду (немає слідів установки, не порушена цілісність та комплектність упаковки).

Товар може бути прийнятий компанією StekloTochka.com.ua тільки за умови його належної якості та комплектності.

Вимоги до товару, що повертається:

  • Товар не був у вжитку і не має слідів використання споживачем.
  • Збережено товарний вигляд виробу і його комплектуючих, відсутні механічні пошкодження, відколи, подряпини, потертості.
  • Товар повністю укомплектований і збережена фабрична упаковка, збережена цілісність оригінальної упаковки і відповідних наклейок (виробника або постачальника).
  • Товар не є таким, що не підлягає обміну згідно норм чинного законодавства України.

Якщо термін повернення товару перевищує 14 календарних днів, товар поверненню не підлягає.

Автоскло та комплектуючі, що мають сліди установки, пошкоджені під час монтажних або демонтажних робіт або з порушеннями технологій виконання робіт, пошкоджені в результаті порушення правил експлуатації, обміну та поверненню не підлягають.

Претензії по зовнішньому стану товару приймаються тільки в момент отримання товару, у тому числі на відділенні перевізника Нова Пошта.

Повернення і обмін товару через "помилку самостійного підбору" розглядаються індивідуально і можливе тільки за вирахуванням транспортних послуг.

Вартість транспортних витрат, товару належної якості що підлягає поверненню або обміну, оплачує Покупець.

Процедура повернення:

Повернення товару в обов'язковому порядку має бути узгоджена з Продавцем. Зв'яжіться з менеджером інтернет-магазину StekloTochka.com.ua і повідомте його про те, що хочете повернути (обміняти) товар. При цьому необхідно буде надати менеджеру таку інформацію: дата покупки товару, причина повернення, та контактні номери телефонів.

Повернути товар Ви можете в пункті видачі товару в якому він був придбаний або з якого проводилася доставка. Якщо товар відправлявся перевізником Нова пошта, в цьому випадку Вам необхідно відправити товар також перевізником Нова Пошта. Дані необхідні для оформлення повернення (обміну) перевізником Нова Пошта Ви можете отримати у менеджера інтернет-магазину StekloTochka.com.ua.

Повернення грошових коштів здійснюється в залежності від обраних раніше варіантів оплати.

При виконанні всіх умов повернення кошти підлягають поверненню в найкоротший термін, але не більше 7 днів з моменту отрамання товару.

У разі виявлення заводських дефектів, клієнту необхідно зв'язатися з менеджером інтернет-магазину StekloTochka.com.ua для оформлення рекламації. Усі рекламації в обов'язковому порядку оформляються тільки з фото/відео фіксацією і описом ситуації і розглядаються протягом 14 днів. Всі фото/відеоматеріали повинні бути належної якості, для того, щоб у співробітників компанії була можливість оперативно обробити заявку.

Фото/відео матеріали з описом виявлених заводських дефектів потрібно відправляти на email: steklotochka@ukr.net


УВАГА!!!

Оглядайте товар на наявність заводських дефектів (невідповідність геометричних розмірів, оптичну невідповідність, не правильний вигин і т. д.) перед нанесенням хімії на автоскло. Автоскло з нанесеною хімією до рекламації не приймається!


Нам довіряють

Найкращі Ціни!
Найкращі Ціни!
Ми пропонуємо найкращих виробників
Найкращий Асортимент!
Найкращий Асортимент!
Широкий асортимент якісної продукції
Найкраща Якість!
Найкраща Якість!
Продукція виготовлена за найвищим стандартам
Найкращий Сервіс!
Найкращий Сервіс!
Професійні послуги онлайн і по телефону