Оплата і доставка

Інтернет-магазин StekloTochka.com.ua пропонує гнучку систему оплати і доставки товару. Ми хочемо, щоб кожен покупець залишився задоволений нашим сервісом, починаючи з моменту вибору продукції і включаючи момент покупки. Тому, передостанній і вирішальний крок, це вибір способу оплати і доставки.

Варіанти Оплати

Оплата замовлення може бути виконана будь-яким з наступних варіантів:

Готівковий розрахунок – Оплата проводиться в гривнях. Оплата здійснюється в момент отримання товару в пункті видачі товару Інтернет-магазину StekloTochka.com.ua, або в момент доставки товару службою доставки Інтернет-магазину StekloTochka.com.ua. Ви спочатку оглядаєте товар, перевіряючи його на відповідність заданим характеристикам і цілісність, а тільки потім вносите оплату.

 

Безготівковий розрахунок – Оплата за безготівковим розрахунком для фізичних і юридичних осіб, у тому числі з ПДВ, здійснюється за попереднім погодженням з менеджером. Для цього Вам потрібно залишити заявку або зателефонувати за контактними номерами на сайті і обговорити всі варіанти та умови. Доставка товару здійснюється виключно за фактом надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Увага! У рахунку вказана тільки вартість товару, комісійні, які стягуються банком за переказ не враховані! Будь ласка, зберігайте квитанції з банку про оплату!

 

Післяплата «Нова пошта» – Оплата товару в момент його отримання у відділенні транспортної компанії з урахуванням передоплати. Обов'язковою умовою відправки замовленого товару є передоплата (лобові і задні-2000грн, бічні стекла-1000грн). Передоплата розрахована з обліку доставки туди - назад, у разі не забраного замовлення клієнтом цією сумою ми оплачуємо витрати транспортної компанії. В

Увага! Сплачуйте за автоскло тільки після його огляду прямо у відділенні Нової пошти! Нова Пошта стягує комісію за послугу Післяплата «Нова пошта»


Варіанти Доставки

Доставка замовлення може бути виконана будь-яким з наступних варіантів:

Самовивіз – Для покупців, які хочуть подивитися автоскло перед покупкою, є можливість самовивозу. Час видачі товару в пункті видачі замовлень узгоджуються з клієнтом в індивідуальному порядку. Пункт видачі замовлень знаходиться за адресою м.Київ вул. Новомостицька 25б.


Доставка по Києву і Області – Доставка автомобільного скла по Києву і області спеціально обладнаними автомобілями. Доставка здійснюється з понеділка по суботу протягом робочого дня. Вартість доставки по Києву - 200грн. Доставка по області здійснюється за попереднім погодженням. Вартість і час доставки по області оговорюються в індивідуальному порядку. Під час Воєнного Стану всі відправки здійснюються за повною передоплатою!

 

Доставка Нова Пошта – Найшвидший і надійний спосіб доставки автомобільного скла в інші регіони є доставка транспортною компанією Нова Пошта. Все автомобільне скло відправляється перевізником в спеціальній тарі і страхується на повну вартість. Терміни доставки товару залежать від перевізника. Вартість послуг Перевізника клієнт оплачує згідно тарифів Нової Пошти при отриманні замовлення.

Увага! Все автомобільне скло страхується на повну вартість. Обов'язково оглядайте товар на відповідність заданим характеристикам і цілісність, а тільки потім оплачуйте відправлення.

 

Більш детальну інформацію отримайте у наших фахівців. Зв'яжіться з нами за контактними номерами!


Нам довіряють

Найкращі Ціни!
Найкращі Ціни!
Ми пропонуємо найкращих виробників
Найкращий Асортимент!
Найкращий Асортимент!
Широкий асортимент якісної продукції
Найкраща Якість!
Найкраща Якість!
Продукція виготовлена за найвищим стандартам
Найкращий Сервіс!
Найкращий Сервіс!
Професійні послуги онлайн і по телефону