Відправка по Україні

Інтернет-магазин StekloTochka.com.ua! здійснює доставку автомобільного скла по всій Україні!

Якщо Ви замовляєте автоскло в нашому інтернет-магазині, перебуваючи за межами міста Києва, або Вам потрібно доставити автоскло в будь-який інший населений пункт України, Ви маєте можливість оформити доставку автоскла по Україні транспортною компанією Нова Пошта. Компанія Нова Пошта вже не перший рік є лідером в Україні серед вантажоперевізників, має відділення у всіх великих містах і селищах. Все автомобільне скло відправляються перевізником в спеціальній тарі і страхується на повну вартість. Терміни доставки товару залежать від перевізника. Вартість послуг Перевізника клієнт оплачує згідно тарифів Нової Пошти при отриманні замовлення. З умовами надання послуг та тарифами Ви можете ознайомитись на сайті компанії Нова Поштаhttps://novaposhta.ua/.

Якщо Вам необхідна доставка автоскла транспортною компанією Нова Пошта, при оформленні замовлення виберіть спосіб доставки - Доставка Нова Пошта і в коментарі вкажіть Місто та номер вантажного відділення Нової Пошти у якому ви хочете отримати товар, а також ПІБ та контактний телефон одержувача. Якщо Ви не хочете витрачати час на похід у відділення Нової Пошти, Ви можете замовити адресну доставку. Кур'єр, попередньо зв'язавшись з Вами, доставить посилку за вказаною Вами адресою.

Увага!!!

Кожне автомобільне скло страхується на повну вартість. Перед отриманням Вашого замовлення на Новій Пошті обов'язково перевіряйте цілісність упаковки і її вмісту,комплектацію, відсутність механічних пошкоджень. Це можливо зробити при працівнику служби доставки.

Якщо Ви виявили пошкодження вмісту посилки, пошкодження упаковки, сліди від падіння, інші фактори які спричинили псування товару, якісь сліди втручання, інші ознаки які ставлять під сумнів отримання замовлення, наполягайте, щоб працівники даного філіалу транспортної компанії задокументували всі візуально видимі сліди і негайно зв'яжіться з менеджером нашого магазину, для вирішення вашого питання і прийняття оптимально правильного рішення. Після відправки Вашого замовлення-відповідальність за цілісність посилки і її вміст несе Нова Пошта.

Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність пошкоджень або відсутніх частин безпосередньо при отриманні на відділенні перевізника або адресної доставки.

У разі виявлення некомплекту або пошкоджень, покупець має право не оплачувати товар і повернути його назад.

Безкоштовна консультація
Заповніть форму нижче і ми відповімо вам протягом 15 хвилин
Надіслати

Нам довіряють

Найкращі Ціни!
Найкращі Ціни!
Ми пропонуємо найкращих виробників
Найкращий Асортимент!
Найкращий Асортимент!
Широкий асортимент якісної продукції
Найкраща Якість!
Найкраща Якість!
Продукція виготовлена за найвищим стандартам
Найкращий Сервіс!
Найкращий Сервіс!
Професійні послуги онлайн і по телефону