Підбір АвтоСкла

Послуга підбору автоскла — одна з ключових наших послуг, які ми пропонуємо клієнтам в першу ж чергу!

Правильний підбір автомобільного скла може викликати ускладнення навіть у досвідченого автолюбителя. Автомобільне скло може в своїй комплектації мати безліч опцій. Наявність всіляких датчиків, камер нічного бачення, автопілотів, обігріву, антиблікового покриття, акустики і багатьох інших елементів для сучасного водія необхідна міра, яка помітно полегшує процес водіння, в тому числі і в складних умовах на дорозі. Якщо Ви будете розуміти, які з них є на Вашому склі і для чого вони потрібні, Вам буде легше зробити вибір з різних пропозицій для Вашого авто.

Інтернет-магазин StekloTochka.com.ua пропонує своїм клієнтам кілька варіантів підбору автомобільного скла.

Підбір автомобільного скла по Каталогу товарів.

Для підбору автоскла у формі підбору виберіть марку автомобіля, модель автомобіля, модельний ряд, тип кузова а також тип скла. Вам буде показаний список автоскла з назвою виробника, інформацією про товар і ціною. Виберіть автомобільне скло яке відповідає комплектації Вашого автомобіля для оформлення замовлення. Якщо Ви відчуваєте ускладнення з вибором, у Вас виникають питання, звертайтеся до наших фахівців за консультацією в підборі необхідного Вам автомобільного скла.

Підбір автомобільного скла за оригінальним кодом запчастини (OEM).

Найбільш точний метод підбору автомобільного скла. Якщо Ви знаєте точний оригінальний номер запчастини (автомобільного скла), скористайтеся формою пошуку «Підбір за кодом». В отриманому списку будуть вказані дані про наявність, вартість і виробників автомобільного скла які відповідають зазначеному Вами оригінальному номеру запчастини (автомобільного скла) і комплектації вашого автомобіля.

Підбір автомобільного скла за VIN-кодом автомобіля.

Підбір за VIN-кодом автомобіля дозволить максимально точно визначити модель і модифікацію вашого авто, а значить, уникнути помилок при підборі автоскла і виключити з видачі автоскло, не призначене для цього автомобіля. Скористайтеся формою "Vin запит" в головному меню інтернет-магазину StekloTochka.com.ua і заповніть всі необхідні поля (Номер кузова Vin-код і контактну інформацію). Наші фахівці введуть необхідну інформацію в систему підбору автоскла і підберуть автоскло саме на вашу модель автомобіля саме у вашій комплектації.

Для консультації по підбору автоскла і вибору необхідної комплектації автоскла Ви завжди можете зателефонувати за нашими телефонами і співробітники компанії StekloTochka.com.ua з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання.


Безкоштовна консультація
Заповніть форму нижче і ми відповімо вам протягом 15 хвилин
Надіслати

Нам довіряють

Найкращі Ціни!
Найкращі Ціни!
Ми пропонуємо найкращих виробників
Найкращий Асортимент!
Найкращий Асортимент!
Широкий асортимент якісної продукції
Найкраща Якість!
Найкраща Якість!
Продукція виготовлена за найвищим стандартам
Найкращий Сервіс!
Найкращий Сервіс!
Професійні послуги онлайн і по телефону