РекомендаціЇ

Автоскло буде довго служити Вам і Вашому автомобілю, якщо дотримуватися кількох простих правил, щодо правильного догляду за автосклом!

Після того, як на Вашому автомобілі була проведена заміна автоскла, варто дотримуватися певних рекомендацій з експлуатації транспортного засобу, поки скло не сяде на своє місце і надійно не зафіксується.

  • Паркуватися виключно на рівній поверхні. Ні в якому разі не можна паркуватися на бордюрах або нерівних ділянках. Це пов'язано з тим, що кузов деформується і викликає стан підвищеного навантаження на певні ділянки кузова і скла.
  • Не піднімати автомобіль на домкраті або підйомнику. У перші три доби після установки нового вітрового скла необхідно уникати піддомкрачування, підняття автомобіля підйомником, Ні в якому разі не допускайте діагонального вивішування.
  • Не відвідувати автомийку протягом 2-3 днів. Після здійснення монтажних робіт ні в якому разі не можна відвідувати автомобільну мийку ручного і автоматичного типу. Це обумовлено тим, що транспортний засіб миється за допомогою рідини, яка знаходиться під високим тиском, а вона, в свою чергу, може призвести до негативних наслідків.
  • Замінити старі двірники на нові. Така проста міра дозволить запобігти виникненню подряпин на новому склі. Старі двірники передчасно зношують його зовнішній вигляд і цим значно погіршують видимість дороги ввечері і вночі.
  • Виключити їзду по поганих дорогах, ямах, горбах, а також гравійним і щебеневих дорогах. Яскраво виражені вади дорожнього покриття викликають зайву вібрацію, яка негативним чином позначається на встановленому склі. Ні в якому разі не рекомендується на вибоїнах набирати високу швидкість. Крім того, рекомендується обов'язково об'їжджати нерівності або глибокі ями. Рекомендується виключити ситуації, які вимагають від автомобіля різкого гальмування.
  • Не допускати сильних акустичних вібрацій, які здатні пошкодити нове скло. Автолюбителі, які люблять слухати гучну музику, повинні утриматися від включення акустичної системи на повну потужність. Це обумовлено тим, що виникає сильна вібрація, яка призводить до негативних наслідків.
  • Не плескати дверима, щоб не викликати резонанс кузова. Така рекомендація грунтується на тому, що в більшості автомобілів кузов досить герметичний. Через різкий перепад тиску положення скла може змінитися.
  • Якщо виконувалася установка заднього або кузовного скла, протягом доби заборонено відкривати бічні вікна під час руху. Монтаж бічного скла має на увазі обмеження в разі кріплення до них кріплень з використання герметика.
  • При видаленні криги, в зимовий час, бажано поменше користуватися щітками, скребками та іншими засобами механічного очищення, тому що вони дряпають і залишають мікротріщини на склі. Включивши обігрівач і дочекавшись відтавання, Ви з успіхом позбавите скло і двірники від грудок снігу, льоду та бруду.
  • Не зловживайте пічкою і кондиціонером. Різкі перепади температури можуть мати негативний вплив на скло і викликати його пошкодження.

Правильний догляд і експлуатація помітно продовжать термін служби автоскла!Безкоштовна консультація
Заповніть форму нижче і ми відповімо вам протягом 15 хвилин
Надіслати

Нам довіряють

Найкращі Ціни!
Найкращі Ціни!
Ми пропонуємо найкращих виробників
Найкращий Асортимент!
Найкращий Асортимент!
Широкий асортимент якісної продукції
Найкраща Якість!
Найкраща Якість!
Продукція виготовлена за найвищим стандартам
Найкращий Сервіс!
Найкращий Сервіс!
Професійні послуги онлайн і по телефону