Доставка по Києву

Інтернет-магазин StekloTochka.com.ua здійснює доставку автомобільного скла по Києві та Київській області!!

Компанія StekloTochka.com.ua надає професійні послуги з доставки автомобільного скла в Києві та Київській області.

Автомобільне скло, на відміну від інших не менш важливих компонентів автомобіля, вимагає підвищеної уваги до транспортування і зберігання. Послуга з доставки автомобільного скла що надається компанією StekloTochka.com.ua є мобільною доставкою здійсненої покупки від складу нашого магазину в точно вказане покупцем місце в максимально стислі терміни. Перевезення автомобільного скла здійснюється спеціально обладнаними автомобілями, що мають спеціальні пристосування, за допомогою яких здійснюється безпечне транспортування автомобільного скла до пункту призначення. Досвідчені водії-експедитори в цілості доставлять продукцію, зроблять її вивантаження і представлять всі необхідні документи.

Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому докладаємо максимальних зусиль, щоб оперативно виконати свою роботу і надати можливість якомога швидше користуватися автомобілем. З цієї причини водії нашої компанії відповідально підходять до своєї роботи, дбайливо доставляючи вантаж до місця призначення.

Завдяки розробленим технологіям для безпечного транспортування автомобільного скла і стислих термінів виконання послуг з доставки Ви можете бути впевненим у тому, що зроблена покупка буде доставлена в належній якості в потрібне місце і час. Завдяки швидкості доставки значно скоротиться термін проведеного ремонту автомобіля, і Ви зможете насолоджуватися поїздкою, дивлячись на світ через нове скло, відчуваючи себе комфортно, впевнено і безпечно.

Вартість доставки автомобільного скла по Києву - 200грн. Доставка здійснюється з понеділка по суботу протягом робочого дня. Доставка по області здійснюється за попереднім погодженням. Вартість і час доставки по області обумовлюються в індивідуальному порядку.

Зверніться за якісними послугами, які пов'язані з продажем, установкою та доставкою автоскла до фахівців нашої компанії і переконайтеся самі в існуванні кращого автосервісу в даній області діяльності.


Безкоштовна консультація
Заповніть форму нижче і ми відповімо вам протягом 15 хвилин
Надіслати

Нам довіряють

Найкращі Ціни!
Найкращі Ціни!
Ми пропонуємо найкращих виробників
Найкращий Асортимент!
Найкращий Асортимент!
Широкий асортимент якісної продукції
Найкраща Якість!
Найкраща Якість!
Продукція виготовлена за найвищим стандартам
Найкращий Сервіс!
Найкращий Сервіс!
Професійні послуги онлайн і по телефону